esky english english

o nás

Vyrábíme pilové pásy....dobré pilové pásy.

 

 

V M.K. MORSE (USA) se již více než 45 let snažíme soustředit na jediné, a to výrábět stále lepší pilové pásy a řezné nástroje, které jsou dodány zákazníkům včas. Nevyrábíme stroje. Nevyrábíme další produkty. Specializujeme se pouze na jednu věc, kterou se snažíme dělat co nejlépe. Naše úzká specializace vedla k mnoha inovacím, které zvýšily užitnou hodnotu našich výrobků. Stále hledáme nové možnosti, které zvýší produktivitu a životnost našich výrobků. Výsledkem naší práce je široké spektrum řezných nástrojů ve vysoké kvalitě. Naše výrobky jsou používány v průmyslu, stavebnictví a demoličních společnostech po celém světě. Naše výrobní prostory a technologie jsou na nejvyšší technologické úrovni. Na základě přísných kontrolních mechanismů dodáváme našim zákazníkům pouze vysoce kvalitní výrobky. Toto je způsob jakým v M.K. MORSE děláme svoji práci.

 

Výrobní závod M.K. MORSE

Canton, Ohio USA

 

Naše výrobky jsou exportovány a distribuovány po celém světě včetně České republiky a Slovenska. 

 

Distribuci výrobků v České republice realizuje společnost M.K. MORSE CZ s.r.o.

Distribuci výrobků na Slovensku realizuje společnost M.K. MORSE SK s.r.o.

 

M.K. MORSE CZ s.r.o. disponuje vysokými skladovými zásobami, které zaručují včasné dodávky . Pilové pásy svařujeme ve vlastním moderním svářecím centru vybaveném svářecími automaty od firmy IDEAL.

 

Garance dodacích termínů je naší prioritou. Nenecháme Vás čekat. Více než 98% objednávek běžného zboží je expedováno během následujících 24 hodin. Integrovaný výrobní proces, zákaznický servis a náš propracovaný systém distribuce to umožňuje.